bentonit
kalsiyum bentonit

Akne ve Sivilcelerden Nasıl Kurtulurum bentonit detoks güzellik maskesi Bentonit Enfeksiyonları Öldürür

Alerji ve Bahar Nezlesinde Kilin Etkisi

Aşağıdaki makale Ran Knishinsky'nin Kil Tedavisi eserinden alıntıdır.

Alerji ve bahar nezlesi histaminin yayılması sonucu ortaya çıkmaktadır.Alerji ve Bahar Nezlesi Grip Bentonit ilacı Karaciğer toksin ve yağ dokusuyla tıkanır ve böylece alerjik reaksiyonları nötürleyen gerekli antihistaminleri üretemez. Bu noktada olması gereken ilk şey temiz ve yeniden yapılanmış bir karaciğerdir.Bu gerçekleştiğinde alerji ve bahar nezlesi ortadan kaldırılabilir.İyi haber şu ki kil sadece tahliye kanallarını harekete geçirmez, bunun yanında etkin bir şekilde alerji ve bahar nezlesini tedavi eder. Adsorbsiyon oldukça hızlı bir süreçtir hatta çoğunlukla ani bir şekilde gelişir.Kilin emici yüzeyi, alerjenler bir araya gelip kan hücrelerini istila etmeden onları hızlı bir şekilde nötrleyerek alerjik reaksiyonlara karşı korunma sağlar.Bunun yanında alerjenler tarafından üretilen her histamin hızlı bir şekilde vücuttan atılmak için emilirler.Kilin su emici yapısından dolayı suda çözünen alerjerle ilişkilidirler.

Bazı insanlar kili kullandıktan sonra mevcut durumlarında hızlı bir iyileşme fark etmişlerdir. Bazen alerji ve bahar nezlesi bile aynı anda ortadan kalkabilir. Diğerleri için hızlı bir gelişim söz konusu olmayacaktır ve gözle görülür bir sonuç elde etmek için uzunca bir süre kil kullanmaya devam etmeleri gerekmektedir. Tabi ki reaksiyon karaciğerin durumuna ve bağışıklık sistemine bağlıdır.Sağlıksız bir karaciğerden ise durumu daha sağlıklı olan bir karaciğer daha hızlı cevap verecektir.

Eğer görece hızlı bir sonuç alamazsanız, kilin vücutta faaliyet göstermesine olanak tanımalısınız. Hergün bir bardak taze sıkılmış limon suyuna tepeleme olarak 1 kaşık eklemeniz yeterli olacaktır. Bununla birlikte homeopatik olarak toksinlerden arınmanın ve temizlenmeyi harekete geçiren bitki özlü formüllerin faydasını görmüş olursunuz.

Akne ve Sivilcelerden Nasıl Kurtulurum bentonit detoks güzellik maskesi Bentonit Enfeksiyonları Öldürür