bentonit
kalsiyum bentonit

Bentonit Detoksu Herkes Yapmalı

Detoks ve kolon temizleme üzerine yazılan makalelerin Bentonit Detox Natural birçoğu bizi korkutmuştur. Çünkü dısardan gelen her maddenin vücudumuza ne kadar zararlı olduğunu anlatırlar.

Devamı...

 

Detoks Etkili İçilebilir Sıvı Bentonit Kili

Sıvı Kil içmek detoks etkisi yaratır. Detoks Etkili Sıvı içmelik kil Vücudumuzdaki toksinlerden arınmak detoks yapmak için Clay Cure kitabının yazarı Ran Kinishinsky kil yeme, içme taraftarıdır. Kitabında sıvı kil içenlerin ne gibi yararlar gördüğünü yazmış. "Kil içilir mi? içilen kil faydalımıdır ? Detoks için bentonit kili "

Devamı...

 

Bentonit Kili ve Ağır Metallerin Vücuttan Arındırılması

Bentonit kilinin çok güçlü Bentonit Kili Ağır Metaller Vücuttan Atılması bir negatif iyon yükü vardır. Bu negatif iyon yükü gibi ağır metaller, toksinler, zararlı bakteriler, böcek ilaçları ve diğer patojenler gibi bir pozitif yüke sahip şeyler çeker. Adeta, bir İlahi Tasarım sonucu, bentonit kil vücutta yararlı bir şeye eklenmez.

Devamı...

Vücudumuzdaki Toksinlerden Arınmak İçin Pratik Bir Rehber - Ingri Cassel.

2008 yılının Şuban ayında Vücuttaki Toksinlerden Arınmak Kurtulmak Amerika’da basilan Idaho Observer isimli yerel gazetede yayınlanan ve Aşılarak Özgürlük Örgütünün Müdürlüğünü yapan Ingri Cassel tarafından yazılan “Vücuttan toksinlerin atılmasında Pratik bir yol” makalesinde Kalsiyum Bentonit ile ilgili şunlara yer vermiştir.

Devamı...

Toksik Maddeler Kaçının ve Kalsiyum Bentonit Kili İle Kendinize Maske Yapın.

Deri vücudumuzun en büyük Kalsiyum Bentonit Cilt Güzellik Maskesi organıdır. Deri, aynı zamanda toksinlerin vücuttan atılmasında başlıca rollerden birini oynar. Bu nedenle, cilt bakım ürünlerinin etiketlerini okumak ve içerikleri konusunda bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Piyasada "doğal" kil maskeleri ile çok fazla miktarda mevcuttur.

Devamı...

Bentonit Kili Radyasyonu Yok Eder - Donna Rea.

Doğallık ile, İnsanların katkılarıyla Bentonit Kili Radyasyonu Yok Eder Cilt Güzellik Maskesi Gerçek Haberler sloganıyla Özellikle Amerika`da çok popüler olan ve alternatif tıp, doğal ve işleme tabi tutulmamış ürünler ilgili sayısız makale ve habere ulaşabileceğiniz dünyaca bilinen NaturalNews.com sitesi, diğer bir makalesinde bentonitin radyasyonun etkilerini azaltmasına yer vermiştir.

Devamı...

Bentonit ve Detoks