bentonit
kalsiyum bentonit
kalsiyum bentonit
kalsiyum bentonit detoks temizleme bentonit detoks kil güzellik maskesi Kalsiyum Bentonit Toksinler ve Yağlardan Kurtulmak

İçilebilir Tıbbi Sıvı Detoks Kili

Detoks Etkili İçilen Sıvı Bentonit Kili

Sıvı Kil içmek detoks etkisi yaratır.Sıvı Detoks içmelik Bentonit Kili Vücudumuzdaki toksinlerden arınmak detoks yapmak için Clay Cure kitabının yazarı Ran Kinishinsky kil yeme, içme taraftarıdır. Kitabında sıvı kil içenlerin ne gibi yararlar gördüğünü yazmış ve bağırsakların düzenli çalıştığını, kronik kabızlığı iyileştirdiğini, ishal, hazımsızlık ve ülserin daha iyi duruma geldiğini, daha beyaz ve parlak gözler, reflekslerde düzelme, duygusal canlılık, doku ve damakta iyileşme, enfeksiyonlara karşı direncin arttığını gözlemlemiştir. Bentonit kili içildikten sonra vücuttan normal yolla atılır. Detoks kili için yüksek dozlar önerilir. 4 ile 6 hafta 3 onz sıvı kil günde 3 defa alınır. Daha sonra ise günde 1-2 sefere inilir.

"Kil içilir mi? içilen kil faydalımıdır ? Detoks kil tedavisi yapılır mı? "

sorularına cevap olarak, tıbbi sıvı bentonit kilinin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur, aksine faydalıdır. Çünkü sulandırılmış içilebilir kil zararlı mikropları, toksinleri bir mıknatıs gibi çekerek detoks etkisi yaratır. Metobolizmayı hızlandırır.
Sıvı içilebilir kil için 1-2 onz sulanırılmış bentonit kili(1-2 yemek kaşığıdır) Kil içildikten sonra su içilmesi gereklidir. Günlük 8-10 bardak su içmek önemlidir. Su bağırsakta ve kolanda istenmeyen materyallerin yumuşamasına ve çözülmesine yardımcı olur. Günlük kil tüketimi temiz ve iyi bir sindirim sistemi için gereklidir.

Bir hatırlatma yapalım. Detoks için sıradan bir kil tercih edilmemelidir. Sadece smektit grubundan olan kalsiyum bentonit kilini kullanmanız gerekir.

Ağır metallerin arındırılmasında Bentonit Kili

Vücudumuz toksik ağır bir metale maruz kaldığında Gövde, bu metal ozmotik basınç ile vücuda dağıtılır. Yüksek oranlarda alınan bir ağır metal, bu basınçla az miktarlarda vücudun tüm dokularına az miktarlarda dağıtılır. Kalsiyum Bentonitin dahili (sıvı) olarak haftada bir kere hatta 6 ayda bir kullanımında bile, toksinlerin ve metallerin daha sindirim sistemindeyken temizlenmesine yardımcı olur. Bu şekilde, toksin ve metallerin beyin yada sinir sistemine ulaşmadan engellenmesi sağlanır.


içilen kil detoks kili tıbbi sıvı kil sulandırılmış bentonit kili Liquid clay

kalsiyum bentonit detoks temizleme bentonit detoks kil güzellik maskesi Kalsiyum Bentonit Toksinler ve Yağlardan Kurtulmak