bentonit
kalsiyum bentonit
kalsiyum bentonit detoks temizleme bentonit detoks kil güzellik maskesi Kalsiyum Bentonit Toksinler ve Yağlardan Kurtulmak

Bentonit Kili ve Ağır Metallerin Vücuttan Arındırılması

Bentonit kilinin çok güçlü bentonit detoks toksinler bakteriler bir negatif iyon yükü vardır.Bu negatif iyon yükü gibi ağır metaller, toksinler, zararlı bakteriler, böcek ilaçları ve diğer patojenler gibi bir pozitif yüke sahip şeyler çeker. Adeta, bir İlahi Tasarım sonucu, bentonit kil vücutta yararlı bir şeye eklenmez. Kil, topaklanma etkisi ile birlikte, ağır metaller ve patojenlere bağlanarak bu zararlı maddelerin bağırsaklardan kan dolaşımına karışmasını engeller. Bağlanan toksinleri daha sonra kolon ve böbrek yoluyla vücuttan atar.

Bentonit kili, egzama, gıda alerjileri, gıda zehirlenmeleri, kolit, viral enfeksiyonlar ve parazitlerin zararlı etkilerini hafifletme ve önlemede yardımcı olabilir. Aynı zamanda sindirim sorunlarını gidermede etkilidir. Bunun yanında, Bentonit kili,, hücreler ve dokuların mineral katkısı sağlayarak ve vücudu alkali hale getirerek, radyasyona karşı organların korunmasında etkilidir.

Ağır metallerin arındırılmasında Bentonit Kili

Vücudumuz toksik ağır bir metale maruz kaldığında Gövde, bu metal ozmotik basınç ile vücuda dağıtılır. Yüksek oranlarda alınan bir ağır metal, bu basınçla az miktarlarda vücudun tüm dokularına az miktarlarda dağıtılır. Kalsiyum Bentonitin dahili olarak haftada bir kere hatta 6 ayda bir kullanımında bile, toksinlerin ve metallerin daha sindirim sistemindeyken temizlenmesine yardımcı olur. Bu şekilde, toksin ve metallerin beyin yada sinir sistemine ulaşmadan engellenmesi sağlanır.


Kaynak: http://www.naturalnews.com/036972_bentonite_clay_heavy_metals_detox.html

kalsiyum bentonit detoks temizleme bentonit detoks kil güzellik maskesi Kalsiyum Bentonit Toksinler ve Yağlardan Kurtulmak