bentonit
kalsiyum bentonit
kalsiyum bentonit hastalık tedavileri bentonit detoks kil maskesi Kalsiyum Bentonit Kadınlar İçin

Kalsiyum Bentonit Kili Nedir?

Kalsiyum Bentonit konusunda kendini uzmanlaştırmış ve Kalsiyum Bentonit Kili Nedir 20 yıla yakın süredir Kalsiyum Bentoniti neredeyse hayatının her anında kullanan Perry A. Yazdığı YAŞAYAN KİL – Doğanın Kendi Mucizevi Şifası Kalsiyum Bentonit Kili, kitabında şunlardan bahsetmekte,

Gezegenimizde mevcut olan tamamen doğal bir madde olduğunu ve bu maddenin sizi gerçekten şifa verdiğini ve tedavi verdiğini söylesem ne derdiniz? Peki yine bu maddenin sadece bir değil birden çok tedavide kullanıldığını ve size hiç bir yan etkisi olmadığını söylesem. Mesela bu maddenin vücudunuzdan her türlü hastalığı, zararlı bakterileri, parasitleri, kimyasalları, toksinleri hatta ve hatta virüsleri temizleyebildiğini söylesem. Çok imkansız görünüyor değilmi? Muhtemelen böyle düşünmenizin sebebi, ilaç sektörünun bunun bize imkansız olduğunu söylemesidir. Malesef, ilaç sanayi tarafından bizlere empoze edilmek istenen budur, ve bizlerinde koskoca ilaç sanayinin bizlere söylediğinin yanlış olamayacağına olan inancımızdır.

Peki hiç düşündünüz mü, ya bu büyük yalana koyun sürüsü gibi hep birlikte inandırılmışsak.

.....

Sizlere çok iddialı bir şey söyleyeceğim,

Bahsedeceğim şeyi her gün sulandırılmış şekliyle yiyor yada içiyorum. Yaralarım, çürüklerim yada kaşıntım olduğunda sulandırarak üzerlerine sürüyorum. Duş alırken vücuduma, saçımı yıkarken şampuanımla birlikte kullanıyorum. Kısacası hayatım her anında kullanıyorum. Kullandığım şeye tüm kalbimle de inanıyorum.

Bu mucizenin adı KALSİYUM BENTONİT.

.....

Nedir bu Doğal Kalsiyum Bentonit? Neden tedaviler yada sağlık kullanımında mucizedir? Belki doktorlarınızdan, , bilim adamlarından, akademik araştırmacılardan, çevremizdeki insanlardan, eşten, dosttan, çocuklarımızdan hatta beki de hayvanlardan – hayvanlardan olmasa bile hayvan sahiplerinden duymuş olabilirsiniz. Belki de duyacaksınız. Yeryüzünde Kalsiyum bentonit yapabildiklerini yapabilecek başka bir madde daha yoktur. Aslında tarihimiz kil tedavileriyle ilgili kayıtlarla doludur.

Bu maddeyi doğumunuzdan itibaren hayatınız süresince kullandığınızda hayatınızın ne denli olumlu değişimlere uğrayacağını bilmiyorsunuz değil mi? kanamasız, dikişsiz ve zehirli kimyasallar olmadan yaşlanırken aynı zamanda güzel kalabilmenin mümkün olmadığına inanıyorsunuz değil mi?

Ya öyle olmadığını söylesem.

Öncelikli olarak Doğal Kalsiyum Bentonit bilindik yöntemlerle tedavi etmez. Kalsiyum bentonit vücudun detokslanmasında ve positif iyonların vücuttan atılmasında hızlandırıcı bir etkisi vardır. Sonrasında ise, vücudunuz kendini iyileştirmesinde çok daha iyi bir ortam yaratır. Aynı zamanda, bağışıklık sisteminizi daha dengeli bir hale getirir, vücut direncinizi arttır ve güçlendirir.

İkinci olarak, vücudunuzda uyarıcı etki yapar ve kan dolaşımınızı arttırır.

Üçüncü olarak ta vücudunuzun PH seviyesini düzenler.

Tüm bunları yaparken, Doğal Kalsiyum Bentonit, zararsızdır ve saftır. Bunların yanında Kalsiyum Bentonit yeryüzünde bulunan ve kullanım öncesi hiç bir kimyasal süreçten geçmemiş bir maddedir.

Doğal Kalsiyum Bentonit, moleküler bütünlüğünü korur. Yani, parçalanmadan ve vücut içinde sindirilmeden bütün bir şekilde vücudunuzdan geçerek küçük bir süpürücü etki yapar. Bunu yaparken tüm positif iyonları emer ve vücut dışına atar. Doğal Kalsiyum Bentonit vücuduna alındığında, sindirim borusundan geçerken sindirilmez ve tüm pozitif iyonları emip vücut dışına atar.

Deri yüzeyine banyo kürü olarak uygulandığında bile deri gözeneklerinde kalan ağır toksinleri çeker ve alır. Bundan sonra etkisini görebilmek için cildinizi durulamanız yeterlidir. Son zamanlarda banyo kürleri, detokslamada işlemi esnasındaki üstün etkisi ve performansı sebebiyle çok yaygın ve kabul edilmiş bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

Perry A. tarafından yazılan Türkçesi YAŞAYAN KİL – Doğanın Kendi Mucizevi Şifası: Kalsiyum Bentonit Kili olan LIVING CLAY - Nature's Own Miracle Cure Calcium Bentonite Clay adlı kitabından çevrilmiştir.

 

kalsiyum bentonit hastalık tedavileri bentonit detoks kil maskesi Kalsiyum Bentonit Kadınlar İçin